Szkolenia florystyczne

Warsztaty i szkolenia florystyczne to specjalność Flora Studio. Kilka razy w roku zapraszamy miłośników florystyki na warsztaty na różnych poziomach zaawansowania. Dbamy o to, aby każdy kto trafi do Flora Studio, otrzymał konkretną dawkę wiedzy i wsparcia w rozwoju. Stawiamy na praktykę i ćwiczenia. O jakości prowadzonych szkoleń świadczą opinie uczestniczek.

Zobacz jak możemy Ci pomóc rozwinąć skrzydła!

Warsztaty 
i szkolenia grupowe

Zapraszamy na warsztaty i szkolenia florystyczne na różnych poziomach zaawansowania. Spotkania są kameralne – maksymalnie do 10 osób. Warsztaty i szkolenia odbywają się kilka razy w roku – w oparciu o sezonowe rośliny. Promujemy bardziej ekologiczne rozwiązania, np. praca bez użycia gąbki florystycznej.

Prowadzimy warsztaty florystyczne także dla firm.

Poznaj mnie lepiej

Nazywam się Julia Sancewicz. Jestem fllorystką i dekoratorką ślubną. 

Z wykształcenia jestem marketingowcem, animatorką społeczno kulturową i etnografką. Przez kilka lat pracowałam w marketingu
w międzynarodowej korporacji. Ale to dopiero własna firma pozwoliła mi rozwinąć skrzydła.

Z sukcesami prowadzę pracownię Flora Studio Julia Sancewicz, dekorując śluby i eventy. 

Tajniki florystyki zgłębiałam podczas rocznej szkoły florystycznej. Ukończyłam kursy doszkalające u florystów Polskich i zagranicznych.
Z florystyką jestem związana od 2015 roku.

Swoją wiedzę i doświadczenie pragnę przekazać Wam podczas moich autorskich szkoleń i warsztatów. 

Możecie być pewni, że uczestnictwo w nich będzie dobrą inwestycją!

Dlaczego warto zapisać się na warsztaty?

Szkolenia indywidualne

od 3900 zł

To rozwiązanie dla Tych, którzy chcą przećwiczyć dany obszar florystyki lub wolą naukę 1:1. Tematyka warsztatów jest dostosowana do potrzeb i zainteresowań uczestnika.

Warsztaty odbywają się zarówno w tygodniu jak i w weekend.

kilka słów od kursantek

WASZE OPINIE

Uczestniczyłam w warsztatach prowadzonych przez Julkę, nie wiedziałam czego mam się spodziewać, ponieważ było to pierwsze takie wydarzenie w którym brałam udział, wątpliwości zostały rozwiane po przekroczeniu drzwi pracowni. Julka jest niesamowicie ciepłą osobą, nie ocenia, a próbuje nakierować i sprawić byśmy rozwijały swą wyobraźnie. Jestem jej wdzięczna za ogrom wiedzy, który mi przekazała, za masę inspiracji i za przekonanie, ze warto podążać za tym co sie czuje – wystarczy spojrzeć na Julkę, gdy wykonuje kompozycje.
Żaneta Padewska
Uczestniczka warsztatów, florystka

Warsztaty NA PREZENT

Bliska Ci osoba kocha kwiaty, a Ty nie masz pomysłu na prezent? Voucher to piękny i praktyczny prezent, który doceni każda obdarowywana osoba.

Voucher wysyłamy w pięknie zapakowanej kopercie.

kilka słów od kursantek

WASZE OPINIE

Julia to cudowna osoba, niesamowicie kompetentna, zdolna, a przy tym przemiła i ciepła. Uczestniczyłam w organizowanych przez nią warsztatach florystycznych i jestem ogromnie wdzięczna za wiedzę i mnóstwo szczegółowych wskazówek, którymi się z nami podzieliła. Potrafi świetnie przekazywać informacje, jest bardzo zaangażowanym obserwatorem, wspiera, podpowiada i wydobywa z każdego uczestnika to co najpiękniejsze. Czekam już z niecierpliwością na jej kolejne wydarzenia!
Katarzyna Zarzycka
Uczestniczka warsztatów, florystka

Obserwuj nas na Instagramie