Niezapomniana oprawa ślubu

Wiemy, że ślub i wesele to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Dlatego dokładamy wszelkich starań aby poprzez kwiaty i dekoracje ten dzień był jeszcze piękniejszy. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, starając się spełnić Wasze oczekiwania i marzenia. Nasza pracownia nie jest „ślubną fabryką”. W każdym miesiąc przyjmujemy ograniczoną ilość zleceń tak, aby dla każdej pary mieć czas i być w pełni zaangażowanym w realizację.

Zobacz, co możemy dla Was przygotować

Oferta ślubna

Florystyka indywidualna

Bukiety ślubne, butonierki , bransoletki, wianki, kwieciste obroże dla pupili

Dekoracje wesela

Kwieciste ścianki
Kompozycje na stoły pary i gości

Podwieszane instalacje

Oświetlenie

Obrusy, serwety, świeczniki, krzesła, neony

Dekoracja ceremonii zaślubin

Ślub w plenerze – kwieciste bramki, pergole
Dekoracja kościoła
Biały dywan, świece

Wypełnij wstępny formularz do stworzenia oferty indywidualnej, wycenię ją:

kilka słów od Klientów

WASZE OPINIE

Julia stworzyła przepiękną dekorację sali, w której odbywało się nasze wesele (Girlandy pod wysokim sufitem, dekoracje stołów, dekoracje za stołem młodych, ściankę do zdjęć, pomogła mi również w ułożeniu prezentów dla gości, winietek i menu które sama drukowałam) oraz cudny bukiet. W ostatniej chwili zmieniałam swoją wizję, do żadnego rozwiązania nie byłam całkiem przekonania ale efekt przerósł moje oczekiwania. Kolorystyka, dobór kwiatów, dbałość o detale. Wyszło idealnie. całego serca mogę polecić usługi florystyczne Julii.
Joanna D.
Panna Młoda

3 kroki do wymarzonych dekoracji

Współpraca

Krok 1

Wypełnij formularz

Znajdziesz go tutaj. Zapytamy Cię o niezbędne informacje do stworzenia oferty. W odpowiedzi zaprosimy Cię na niezobowiązujące spotkanie lub spotkanie online aby omówić potrzeby, marzenia, porozmawiać o kwiatach i dodatkach. Wszytko po to, abyśmy mogli stworzyć ofertę indywidualną.

Krok 2

Zapoznaj się z ofertą

W ciągu kilku dni od spotkania przygotujemy dla Was wstępną wycenę oraz przykładowy moodboard z inspiracjami, który wysyłamy mailem. Prosimy o decyzję w ciągu 7 dni. Potrzebujecie więcej czasu? Dajcie nam znać – poczekamy.

Krok 3

Podpisz umowę 
i zarezerwuj termin

Po zaakceptowaniu wyceny i wizji dekoracji podpisujemy umowę. Termin jest dla Was
zarezerwowany!

odpowiedzi na Wasze pytania

Najczęściej zadawane pytania

Rozglądać możecie się długo przed weselem, ale naszym zdaniem zapytania najlepiej wysyłać na rok do pół roku przed wyznaczoną datą. Z doświadczenia wiemy, że to jest „nie za wcześnie nie za późno”. Nie zostawiajcie tematu kwiatów na ostatnią chwilę.

Wysyłając zapytanie pamiętajcie o :
1.
Terminie, miejscu ślubu i wesela

2.
Podaniu budżetu lub widełek budżetowych w jakich chcecie się poruszać

3. Zakresie dekoracji

4. Ogólnej wizji lub kolorystyce, możecie wysłać także kilka (max 5) inspiracji

Zdzwońmy się lub spotkajmy się online. Podczas rozmowy poznamy się lepiej. Porozmawiamy o Waszych marzeniach, potrzebach a taże o trendach, dostępności kwiatów w danym sezonie. Zapoznam Was z procesem pracy nad koncepcją dekoracji.

Bardzo zależy nam na spójności stylistycznej i finalnym pięknie przyjęcia Dlatego na Wasze życzenie wynajmujemy dla Was tekstylia i dodatki na stoły, krzesła czy oświetlenie. Dbamy o detale.

Spokojnie, nie musisz znać się na kwiatach – od tego masz florystkę. Zaproponuje Ci kwiaty, które idealnie wpiszą się w klimat Waszego wesela.

Minimalne zamówienie, które przyjmujemy to zestaw: bukiet ślubny, bukiet świadkowej (lub bransoleta) oraz dwie butonierki. Takie zestawy dostarczamy jedynie do Warszawy i okolic. Cena dostawy to 50 zł.

Nie ma takiej możliwości. Rezerwacja terminu następuje jedynie po podpisaniu umowy i wpłaceniu zadatku.

JESTEŚ WEDDING PLANNEREM?

Skontaktuj się z nami i zróbmy piękny ślub.

Masz pytania? Wypełnij formularz kontaktowy lub ankietę dotyczącą zakresu dekoracji ślubnych.

Obserwuj nas na Instagramie